Publicat 17 Ian 2007 | Reactualizat 15 Feb 2007 | Expiră 17 Feb 2007

ACHIZITOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana meticuloasa, analitica, cu o minte ordonata, bun organizator
Flexibil, optimist, cu spirit de initiativa, bun negociator, responsabil, empatic
Experienta in domeniul achizitiilor constituie un avantaj
Studii superioare
Cunostinte PC: Internet, Windows, Word, Excel - nivel avansat
Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu spre avansat
Cunoasterea limbii maghiare - constituie un avantaj
Permis de conducere

Descrierea jobului

Gestionarea ofertelor de la furnizori
Analiza si selectarea portofoliului de produse
Pregatirea ofertelor de produse ale firmei
Pregatirea ofertelor si a documentatiilor pentru licitatii
Salariul - este negociabil in functie de experienta candidatului
Se ofera telefon de serviciu

Ascent Group. Consultanţă financiară, juridică, dezvoltare afaceri, resurse umane, training, contabilitate, audit, managementul calităţii. Filiale în: Bucureşti, Arad, Sofia, Chişinău şi Limassol.

Expirat
ACHIZITOR  -  ASCENT GROUP