Publicat 07 Ian 2021 | Expiră 07 Feb 2021

Achizitor Terenuri / Asistent Manager Proiect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Abilitati tehnice / administrative, de preferat sa ai experienta in domeniul imobiliar sau/si in avizarea in constructii; experienta anterioara in achizitia de terenuri sau in dezvoltarea proiectelor de energie regenerabila constituie un avantaj;
  • Un bun organizator, cu atentie pentru detalii, cu abilitatea de a se auto-organiza pentru indeplinirea sarcinilor si respectarea deadline-urilor;
  • Un bun comunicator, orientat catre solutii si cu spirit de echipa
  • Abilitati de negociere, incredere in puterea de convingere
  • Cunostinte de utilizare a pachetului software MS Office; cunostinte de utilizare a unor softuri CAD reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj;
  • Permis de conducere.

Descrierea jobului

In colaborare cu managerii de proiecte, vei identifica proprietarii de terenuri din zonele de interes, pentru a le prezenta oferta de colaborare a wpd. Vei consilia proprietarii de terenuri pentru a-si clarifica situatia drepturilor de proprietate si vei colabora indeaproape cu autoritatile locale, cu furnizorii de servicii, cum ar fi firme de cadastru dar si cu alte institutii. Vei oferi sprijin managerului de proiect, in cadrul etapei de avizare dar si in alte etape de dezvoltare a proiectelor.

  • O oportunitate unica de a contribui la expansiunea uneia dintre cele mai mari companii din domeniul energiilor regenerabile, pe piata din Romania
  • Perspectivele unei cariere pe termen lung cu posibilitati de promovare in cadrul unei mediu international
  • Un pachet salarial atractiv

Ti-am starnit interesul? Daca da, asteptam cu nerabdare sa primim CV-ul tau pentru a te alatura echipei noastre.

Descrierea companiei

wpd România

Din anul 2009, grupul wpd este prezent în România, având birouri în Iași și București, dedicate dezvoltării proiectelor de energie regenerabilă.

wpd își doreste să contribuie la dezvoltarea generării de energie regenerabilă în România, unde există un potențial eolian uriaș în ceea ce privesc resursele, suprafața disponibilă și cererea de energie.

În plus față de experiența vastă, câștigată de grupul wpd în lume, avem o echipă excelentă de profesioniști dedicată dezvoltării proiectelor de energie eoliană. Ca o condiție prealabilă pentru planificare, încercăm să combinăm interesele promotorilor și rezidenților, economiei și protecției mediului.

Expirat
Achizitor Terenuri / Asistent Manager Proiect  -  wpd Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles