Achizitor (perioada determinata - pana la 31.10.2023)

Emtech SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul potrivit pentru postul de achizitor este/are:
- Studii superioare economice / tehnico-economice
- Persoana responsabila si organizata,
- Proactiva si orientata spre rezultate
- Abilitati bune de comunicare
- Abilitati de lucru in echipa
- Atentie la detalii
- Cunostinte de limba engleza - cel putin nivel mediu
- Cunostinte operare calculator - Pachetul Microsoft Office, in special Micorsoft Excel

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Negociaza preturi /administreaza relatia cu furnizorii
- Plaseaza/urmareste Comenzi de achizitie si externalizare pe baza necesarului de aprovizionare
- Inregistreaza facturi achizitie materiale
- mentine actuale informatiile despre preturi, actualizeaza listele de preturi
- depune declaratiile Intrastat
- colaboreaza cu celealte departamente ale firmei pentru finalizarea sarcinilor
- urmareste/ verifica /inventarieaza stocurile fizic/scriptic

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, incluzand bonusuri anuale
- abonament medical
- abonament sportiv subventionat
- zile de conediu in functie de vechimea anterioara in munca

Emtech este partener si furnizor de piese prelucrate mecanic CNC de inalta tehnologie si subansamble pentru clienti industriali internationali de top care concep si produc utilaje profesionale si echipamente pentru industria alimentara, farmaceutica, litografica, electronica si aerospatiala.

Investim si ne preocupa in permanenta calitatea angajatilor, produselor, colaboratorilor, mediul inconjurator si conditiile de munca oferite.

Mai multe detalii pe: https://www.youtube.com/watch?v=HZJfgqn3nlA&fbclid=IwAR2LYuW18vaOI8pz_4kJKqkK79DyN2L7TPuKW4cF_uvCSRAFbg5b4IKUMkE

Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos