Achizitor (Pantelimon)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Recrutam un caracter frumos, intr-o persoana echilibrata, care sa isi doreasca sa lucreze intr-un mediu dinamic, profesional, cu sanse reale de a avansa in cariera.

Descrierea jobului

Vei:
- identifica, evalua si selecta potentiali furnizori;
- negocia contractele de furnizare;
- prospecta piata de profil in vederea optimizarii stocurilor;

Daca ai:
- abilitatea de a privi si intelege lucrurile in ansamblu;
- un nivel bun de cunoastere a limbi Engleze;
- studii superioare finalizate;
- bune cunostinte de operare PC,
Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Reprezinta un avantaj experienta de minim 2 ani in domeniul importului si distributiei articolelor de unica folosinta si curatenie.

Ce pachet de beneficii iti pferim ?
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu dinamic, motivant;
- tichete de masa;
- program de lucru: Luni-Vineri, 08:30-17:30;
- oportunitati de avansare bazate pe propriile rezultate;
- telefon de serviciu;
- laptop de serviciu.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Constanta, Iasi, Bacau si Cluj, Global Plast este unul dintre principalii producatori si distribuitori de uz casnic din Romania si detine marcile proprii Zorex, Alabala, Papelino si magazinul on-line Gospodar Shop. Grupul exporta in peste 19 tari din UE precum si din afara acesteia.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos