Publicat 06 Iul 2007 | Reactualizat 04 Aug 2007 | Expiră 06 Aug 2007

Achizitor Junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dupa o experienta comerciala reusita sunteti in cautarea unei pozitii cu responsabilitate si autonomie.

-Absolvent cu diploma de studii superioare economice, tehnice, administrative; constituie avantaj studiile postuniversitare in aceste domenii,
-Cunoscator al limbii franceze sau engleze,
-Dovediti calitati si spirit comercial cu bune aptititudini de negociere,
-Capabil de a va adapta la un mediu dinamic si in permanenta evolutie,
-Bune cunostinte de operare MS Office,
-Sunteti deschis la nou, organizat si riguros.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
-Negocierea conditiilor de achizitie pentru produsele din portofoliu,
-Gestiunea sortimentatiei de produse
-Negocierea planului promotional.

Parte a Grupului Louis Delhaize, Provera Romania este centrala de achizitii pentru lantul de hypermarket-uri CORA si magazinele hard discount PROFI. Orientata spre eficienta, fidelitate si respectul angajamentelor reciproce, Provera are ca obiectiv permanent satisfacerea clientilor sai.

Expirat
Achizitor Junior  -  PROVERA