Publicat 04 Dec 2018 | Reactualizat 11 Dec 2018 | Expiră 03 Ian 2019

Achizitor junior / asistent comercial

1 post

Candidatul ideal

Responsabilitati:

  • Abilitati de negociere si relationare, responsabilitate, seriozitate
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Cunostinte de limba engleza
  • Experienta/Specializari in domeniul achizitiilor constituie avantaj

Descrierea jobului

  • gestioneaza contractele cu furnizorii
  • monitorizeaza stocurile si vanzarile
  • se ocupa de achizitia si vamuirea produselor comandate si de organizarea transportului pentru acestea
  • urmareste si analizeaza competitia din piata (preturi, categorii de produse oferte)
  • urmareste implementarea proiectelor aflate in derulare
  • se va implica in realizarea activitatilor de marketing si a dezvoltarii de produse noi - product development
  • colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate
  • identifica posibili furnizori noi
  • se ocupa de procesul de inregistrare al produselor introduse pe piata
Beneficii:
  • bonuri de masa
  • decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei
  • posibilitatea de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii de succes
  • integrare intr-o echipa tanara si dinamica - acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.
  • Se asigura transportul personalului cu microbuzul companiei. Locatie: Strada Macului nr. 17, Chitila, Ilfov. Program de lucru: L-V: 9.00-17.30

Companie importatoare si distribuitoare de produse parafarmaceutice, atat sub brandurile proprii - Minut si Minut Baby - cat si alte branduri ca: VeraTemp, Norditalia, Puris, TopGlove, Twistshake. Ca si gama de produse, comercializam teste de sarcina, teste de ovulatie, termometre, leucoplast, fesi, comprese, manusi de examinare, seringi, biberoane, pompe de san, sterilizatoare, produse cosmetice, nebulizatoare, puericultura mica.

Achizitor junior / asistent comercial  -  Vision Trading Grup SRL