Publicat 04 Dec 2018 | Reactualizat 01 Ian 2019 | Expiră 04 Ian 2019

Achizitor junior / asistent comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitati:

  • Abilitati de negociere si relationare, responsabilitate, seriozitate
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Cunostinte de limba engleza
  • Experienta/Specializari in domeniul achizitiilor constituie avantaj

Descrierea jobului

  • gestioneaza contractele cu furnizorii
  • monitorizeaza stocurile si vanzarile
  • se ocupa de achizitia si vamuirea produselor comandate si de organizarea transportului pentru acestea
  • urmareste si analizeaza competitia din piata (preturi, categorii de produse oferte)
  • urmareste implementarea proiectelor aflate in derulare
  • se va implica in realizarea activitatilor de marketing si a dezvoltarii de produse noi - product development
  • colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate
  • identifica posibili furnizori noi
  • se ocupa de procesul de inregistrare al produselor introduse pe piata
Beneficii:
  • bonuri de masa
  • decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei
  • posibilitatea de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii de succes
  • integrare intr-o echipa tanara si dinamica - acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.
  • Se asigura transportul personalului cu microbuzul companiei. Locatie: Strada Macului nr. 17, Chitila, Ilfov. Program de lucru: L-V: 9.00-17.30

Companie importatoare si distribuitoare de produse parafarmaceutice, atat sub brandurile proprii - Minut si Minut Baby - cat si alte branduri ca: VeraTemp, Norditalia, Puris, TopGlove, Twistshake. Ca si gama de produse, comercializam teste de sarcina, teste de ovulatie, termometre, leucoplast, fesi, comprese, manusi de examinare, seringi, biberoane, pompe de san, sterilizatoare, produse cosmetice, nebulizatoare, puericultura mica.

Expirat
Achizitor junior / asistent comercial  -  Vision Trading Grup SRL