Publicat 17 Aug 2005 | Reactualizat 12 Feb 2006 | Expiră 13 Feb 2006

ACCOUNTANT SUPERVISOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare de specialitate(Finante - Contabilitate);
- Foarte bune cunostinte de limba engleza;
- Experienta relevanta in contabilitate;
- Cunostinte solide de contabilitate in segmentul tranzactiilor internationale;
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, programe contabile;
- Capacitate de coordonare, bune abilitati organizatorice.

Descrierea jobului

- Evidenta tuturor documentelor contabile;
- Intocmirea rapoartelor si situatiilor contabile;
- Verificarea inregistrarilor din jurnalele de vanzare - cumparare, a statelor de plata;
- Pregatirea balantei lunare si a situatiei veniturilor;
- Desfasurarea activitatii in conformitate cu IAS, UK GAAP, US GAAP;
- Indruma si/sau controleaza activitatea contabililor din subordinea sa.

Descrierea companiei

- Companie internationala de consultanta;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv;
- Oferta salariala atractiva.

Expirat
ACCOUNTANT SUPERVISOR  -  PROFESSIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles