Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 01 Sep 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Account

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Usurinta in redactarea documentelor interne;
Buna cunoastere a uneia din limbile urmatoare:engleza,franceza sau germana;
Cunostinte avansate Microsoft Office;
Organizat,responsabil,integrare usoara in echipa;
Respectarea deadline-urilor asumate;
Abilitati de prezentare si persuasiune;

Descrierea jobului

Administrarea si coordonarea relatiei agentie client;
Planificarea si coordonarea campaniilor de publicitate ale clientului;
Realizarea documentelor interne specifice(Creative brief,Internal Orders etc.)
Mentinerea corespondentei cu clientul;
Coordonarea resurselor si departamentelor
implicate in desfasurarea campaniilor publicitare;
Realizarea rapoartelor interne,rapoartelor catre client,cat si a situatiilor financiare;
Pozitie middle in management in raport cu experienta relevanta;
Pachet salarial in concordanta cu piata publicitara;

Descrierea companiei

Agentie de publicitate full service.

Expirat
Account  -  PROSPERO Advertising

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles