Publicat 12 Mar 2006 | Reactualizat 11 Apr 2006 | Expiră 12 Apr 2006

ACCOUNT / SALES MANAGER - VANZARI DISTRIBUTIE IT

Confidential
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Experienta in distributie IT constituie un avantaj;
Cunostinte contabilitate primara;
Bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale;
Ambitie, orientarea spre rezultate imediate;
Gandire logica, structurata, memorie peste medie, usurinta in a invata noi cunostinte de factura tehnica;

Descrierea jobului

Furnizarea de informatii despre produsele promovate de companie, preturile practicate, ofertele promotionale catre clientii gestionati;
Negocierea conditiilor si termenelor contractuale cu clientii din portofoliu;
Atragerea de clienti noi, ca urmare a initiativei si demersurilor proprii
Mentinerea la zi a “fisei clientului”, pentru conturile pe care le gestioneaza;
Informarea continua asupra produselor si echipamentelor pe care le distribuie compania;

Expirat
ACCOUNT / SALES MANAGER - VANZARI DISTRIBUTIE IT  -  Confidential