Publicat 02 Iul 2021 | Reactualizat 30 Iul 2021 | Expiră 02 Aug 2021

Account Sales Manager Bucuresti

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum știi că este jobul potrivit pentru tine?

● ești fluent verbal și în scris, în limba română;

● ești sociabil și convingător în orice situație;

● ești independent și organizat;

● ești proactiv și nu te temi să devii vocal atunci când ai o idee care ar putea face lucrurile mai interesante;

● nu te ascunzi sub birou atunci când sună telefonul sau cand trebuie sa rezolvi probleme;

● ai cunostinte medii de MS Office si operare PC;

● ai permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce vei face ca Account Sales Manager?

● vei identifica posibili clienți pe care îi vei contacta și le vei prezenta serviciile Telekom;

● vei avea grijă ca portofoliul de clienți să cuprindă mereu nume noi și target-urile să fie atinse;

● vei fi atent la nevoile clienților, vei valorifica feedback-ul lor și îi vei ține la curent cu noutățile Telekom (oferte, servicii noi, avantaje etc.);

● vei ajuta managerul departamentului tău cu raportul de activitate.

Suntem unul dintre partenerii traditionali ai Telekom Romania cu o vechime in acest segment de peste 10 ani.
Alaturi de Telekom Romania, ne straduim sa livram servicii de telecomunicatii de calitate catre cat mai multi clienti din sectorul business to business.

Expirat
Account Sales Manager Bucuresti  -  Unified Telecom B2B

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles