Publicat 08 Ian 2009 | Reactualizat 06 Feb 2009 | Expiră 08 Feb 2009

Account / Reprezentant Vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari directe este obligatorie !
Putere de convingere.
Abilitati excelente de comunicare si negociere.
Capacitate mare de organizare si planificare.
Cunostinte medii IT

Descrierea jobului

CONDITII:

Experienta in vanzari directe.

RESPONSABILITATI:

Promovarea produselor si a imaginii companiei.
Intocmirea de oferte, negocierea contractelor.
Prospectarea pietii si identificarea de noi clienti, prin intalniri directe si discutii telefonice.

BENEFICII:

Pachet salarial motivant.
Teambuilding-uri.
Telefon.
Masina de servici incepand cu luna a doua de lucru.

Focus Media este o agentie de publictate specializata in dezvoltarea de campanii de promovare online , realizarea de materiale pentru promovarea identitatii organizationale si crearea de strategii de marketing.

Expirat
Account / Reprezentant Vanzari  -  Focus Media