Publicat 11 Mai 2006 | Reactualizat 14 Mai 2006 | Expiră 11 Iun 2006

ACCOUNT REPRESENTATIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Serios
Sincer
Dedicat
Inteligent
Bun negociator
Comunicativ
Fire deschisa

Descrierea jobului

Stabilire contacte telefonice, email, fax, sau face-to-face cu clientii.
Marirea bazei de date cu noi clienti.
Negocierea contractelor cu clientii, a preturilor produselor, a cantitatilor si calitatilor acestora.
Incheierea de contracte viabile.
Mentinerea unor rapoarte bilaterale fructuoase (si de lunga durata )cu clientii si consolidarea acestora.
Facturarea, evidenta clientilor, a facturilor, contractelor.
Raportarea la sfarsitul fiecarei saptamani a activitatii prestate, superiorilor.
NU SE ACCEPTA NESERIOZITATEA!
Deplasari in teren (Bucuresti) + munca de birou
Prima luna este considerata a fi de proba
Se stabilesc contacte repetate telefonice ( fax/ email) cu clientii - product manageri, directori marketing sau asistenti ai acestora in lipsa celor enumerati anterior (facand parte in general din companii nationale si multinationale mari) si se incheie contacte .
Clientii sunt deja inclusi in mare parte in baza de date a firmei noastre.
Dverse beneficii- daca se dovedeste constiinciozitate in prestarea muncii de account representative.

Publicitate, obiecte promotionale- vezi site-ul www.men-at-work.ro

Expirat
ACCOUNT REPRESENTATIVE  -  Men At Work International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles