Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Account Manager

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul vanzarilor; este un avantaj vanzarea de produse tipografice (offset/digital si formularistica) si articole promotionale;
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
- Abilitati de planificare, organizare, comunicare si negociere;
- Minim studii medii (avantaj studii superioare);
- Disponibilitate pentru activitate de teren (minim 50%);
- Permis conducere categoria B;
- Cunoasterea limbii engleze este un plus;

Descrierea jobului

- Dezvoltarea si gestionarea eficienta a portofoliului de clienti;
- Promovarea produselor/serviciilor in conformitate cu strategia comerciala a companiei;

- Realizarea targetelor de vanzari si profit;
- Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor incheiate;

- Intocmirea rapoartelor de activitate (lunar sau la cerere);
Se ofera:
- Salariu fix motivant si bonus de performanta;
- Programe de pregatire profesionala in cadrul companiei si extern;
- Masina de serviciu, telefon, laptop;

Companie cu activitati in domeniile: productie de formularistica, tipar offset/digital, vanzare de articole promotionale, organizare de evenimente.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Account Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles