Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 24 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

ACCOUNT MANAGER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare;
- experienţă în vanzari;
- permis de conducere categoria B;
- foarte bune abilităţi de planificare, comunicare şi negociere;
-persoana dinamica;entuziasta
-abilitati de a stabili si pastra pe termen lung relatii cu oamenii
- personalitate deschisa, adaptabilitate si relationare profesionala atat cu clientii potentiali, cat si cu echipa (colegi, superiori, alte departamente
-capabil de oferirea de solutii pentru client intr-un timp scurt

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

RESPONSABILITATI:
-reprezinta cel mai mare operator de telefonie din lume in relatiile cu persoanele juridice
-identifica noi oportunitati de realizare contracte
-contacteaza potentialii clienti
-realizeaza planul de vanzari lunar
-negociaza solutiile oferite catre clienti
-servicii post-vanzare
BENEFICII:
-salariu fix+comision+bonusuri
-autoturism full time
-telefon acces national
-traininguri profesionale de vanzari
-mediu de lucru dinamic
-program flexibil
-cooptarea in cadrul unei echipe performante de vanzari

LEADER PENTRU SEGMENTUL VANZARI DIRECTE(B2B) ,ANGAJEAZA ACCOUNT MANAGER PENTRU ORASELE CONSTANTA,GALATI,BACAU,TULCEA,BRAILA

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ACCOUNT MANAGER  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles