Publicat 30 Sep 2008 | Reactualizat 29 Oct 2008 | Expiră 31 Oct 2008

ACCOUNT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii superioare;
- Experienta in asigurari minim 3 ani;
- Experienta relevanta in vanzarea de asigurari minim 1 an;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, spirit de initiativa;
- Bune aptitudini de prezentare, negociere, vanzare;
- Capacitate de decizie si munca sub presiune;
- Cunostinte tehnice de baza despre principalele produse de asigurari;
- Capacitate de analiza si orientare spre rezultate;
- Carnet conducere categoria B;
- Cunostiinte operare PC ( Word, Excel, Internet Explorer).

Descrierea jobului

Prospectarea pietei pentru identificarea noilor clienti; gestionarea si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti
Promovoarea in randul clientilor existenti si potentiali a produselor de asigurare intermediate si a serviciilor Brokerului.
Consilierea clientilor cu privire la alegerea celei mai bune forme de asigurare in corespondenta cu nevoile exprimate.

Broker de Asigurare-Reasigurare, locul 5 in topul brokerilor din Romania pe anul 2006. Oferim un loc de munca dinamic si tot sprijinul necesar pentru a obtine rezultate foarte bune.Pachet salarial atractiv si posibilitati de pregatire profesionala.

Expirat
ACCOUNT MANAGER  -  Activ Asigurari Broker de Asigurare-Reasigurare SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles