Publicat 30 Sep 2008 | Expiră 30 Sep 2008

ACCOUNT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana organizata, sociabila si activa,
- abilitati foarte bune de negociere, comunicare, planificare si coordonare,
- atentie la detalii; atentie distributiva,
- spirit de echipa,
- asumarea de responsabilitati,
- prezenta agreabila si tinuta business,
CERINTE:
- studii superioare finalizate (se prefera absolventii de marketing si comunicare),
- experienta minim doi ani in derularea de campanii media si relatii publice,
- excelente aptitudini de comunicare (verbala, non-verbala),
- cunostinte de operare PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Internet Explorer, Photoshop/Corel - optional),
- limba engleza - nivel avansat (scris, vorbit),
- permis auto categoria B.

Descrierea jobului

- reprezintă compania in relatia directa cu potentialii clienti,
- dezvolta portofoliul de clienti ai companiei,
- propune si prezinta catre clienti campaniile de publicitate,
- gestioneaza si deruleaza campaniile de publicitate contractate,
- intocmeste periodic rapoarte cu privire la eficienta campaniei derulate.
OFERTA:
Salariu deosebit de atractiv,
Bonificare in functie de rezultate,
Telefon mobil,
Transport.

Descrierea companiei

Agentie de publicitate BTL full service.

Expirat
ACCOUNT MANAGER  -  ESCENO MEDIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles