Publicat 01 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale, bun negociator;
- atitudine pozitiva, initiativa, dinamism, perseverenta;
- experienta in vanzari in domeniul productiei publicitare minim 2 ani;
- cunostinte tehnice necesare desfasurarii activitatii;
- experienta in operare PC;
- aspect profesional-business;
- carnet de conducere cat. B - obligatoriu.

Descrierea jobului

Job-ul implica:
- activitate de vanzari in domeniul productiei publicitare (servicii de personalizare, articole promotionale, tiparituri etc);
- ofertare, urmarirea contractelor si a desfasurarii lucrarilor, urmarirea incasarii banilor si fidelizarea clientilor;
- construirea unei relatii solide si profesionale cu clientii respectand imaginea firmei;
-castigare de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii.

Se ofera:
- salariu fix + comision din vanzari + bonusuri de performanta;
- telefon de serviciu;
- training-uri;
- masina de serviciu

Companie de productie publicitara,axata in principal pe import de materiale promotionale si servicii de personalizare.

- mai multe detalii pe http://www.globeadvertising.ro

Expirat
Account Manager  -  Globe Advertising