Publicat 17 Aug 2008 | Reactualizat 15 Sep 2008 | Expiră 17 Sep 2008

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pasionat de internet, si cu o mare dorinta de a invata ceva nou in fiecare zi.

Ce experienta cautam

2-4 ani de experienta ca si account manager (preferabil in online)
Studii superioare
Vorbitor fluent de engleza (franceza un avantaj)
… si in mode evident programele MS Office nu reprezinta un mister pentru tine

Descrierea jobului

Trebuie sa fii omul nostru la client si omul clientului la noi.
Trebuie sa organizezi proiectele pentru clientii pe care tii dam in grija si sa te asiguri ca livram ceea ce am promis « on time and on budget »
Trebuie sa ai o intelegere a business-ului clientilor pe care ii gestionezi si sa le faci recomandari referitoare la programele, campaniile si strategiile lor online

Cu cine / cum vei lucra?

In cadrul unui proiect vei interactiona si coordona specialistii care vor realiza implementarea proiectului
Vei urmari buna desfasurare a campaniilor sau proiectelor clientilor
Vei redacta propuneri si sugestii de optimizare a campaniilor in curs si vei prezenta clientului un raport la final de campanie.

Daca iti place ceea ce vezi, vrem sa auzim de tine. Trimite-ne un e-mail cu CV-ul tau la jobs@hyperactive.ro si nu uita sa ne scrii si o mica scrisoare prin care sa ne explici de ce esti tu persoana potrivita pentru acest job.

Suntem HyperActive, una dintre cele mai « tari » agentii din punct ro si avem nevoie de ajutorul tau.

Pentru mai multe detalii despre noi ... cauta Hyperactive pe Google.ro :)

Expirat
Account Manager  -  HyperActive

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles