Publicat 05 Aug 2008 | Expiră 06 Aug 2008

Account Manager

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Cunostinte minime PC - Microsoft office, internet.
-Experienta in vanzari constituie avantaj.
-Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Reprezentant vanzari in cadrul unei companii de productie publicitara, tipografie, ATL, BTL

Oferta (bonusuri, beneficii):

-Training
-Salariu fix
-Comision atractiv din vanzari
-Telefon de servici

Responsabilitati

-Mentinerea contactului permanent cu clientii
-Realizare cotatii de pret
-Incheiere de contracte
-Aducerea unor clienti noi

Societate de media, productie publicitara, tipografie, ATL,BTL.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Account Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles