Publicat 04 Aug 2008 | Reactualizat 02 Sep 2008 | Expiră 04 Sep 2008

Account manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari;
- automotivat, proactiv, orientat catre rezultate si performanta;
- sociabil, orientat catre client;
- capacitate de initiativa, mobilizare si inovatie;
- responsabil, organizat si eficient;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- bune cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- atingerea obiectivelor de vanzare prin identificarea de clienti noi si dezvoltarea colaborarii cu clientii existenti
- promovarea firmei si a serviciilor oferite de aceasta
- consiliaza si stabileste o relatie bazata pe profesionalism si respect cu beneficiarii serviciilor firmei
- profund implicat in coordonarea si finalizarea procesului de vanzare
- raspunde la solicitarile echipei in mod solidar
Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- sistem motivant de recompensare a performantelor
- posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie ce promoveaza profesionalismul si performanta pe baza rezultatelor

Descrierea companiei

Agentie Publicitate

Expirat
Account manager  -  KEOPS STAR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles