Publicat 24 Iul 2008 | Reactualizat 22 Aug 2008 | Expiră 24 Aug 2008

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Account managerul promoveaza imaginea, produsele si serviciile firmei cu scopul de a creste notorietatea, portofoliul de clienti si cifra de afaceri a firmei si de a raspunde nevoilor clientilor firmei.

Descrierea jobului

- raspunde de realizarea targetului lunar/anual stabilit de comun acord cu directorul de agentie
- pastreaza o buna relatie cu clientii
- intocmeste/incheie contracte, negociaza conditii contractuale

Descrierea companiei

agentie de publicitate

Expirat
Account Manager  -  Promoteart

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles