Publicat 17 Iul 2008 | Reactualizat 15 Aug 2008 | Expiră 17 Aug 2008

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa:

- experienta de minim 2 ani intr-o agentie de publicitate;
- aptitudini de persuasiune si negociere;
- talent la prezentari;
- capacitate de auto-organizare, creativitate si responsabilitate;

Descrierea jobului

- stabileste legaturi cu clientii noi, initiaza si stabileste relatii noi de la inceput pana la final;
- mentine si dezvolta relatiile existente;
- conduce si executa procesul de ofertare;
- faciliteaza comunicarea intre echipe;
- asigura prezentarile si buna desfasurare a proiectului in relatia cu clientul;

Companie de servicii de management si gestiune a resurselor umane cauta pentru clientul sau, importanta Agentie de Publicitate, Account Manager.

Expirat
Account Manager  -  JobAvantaj

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles