Publicat 16 Dec 2019 | Reactualizat 15 Ian 2020 | Expiră 16 Ian 2020

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Totul este pur Și Simplex!
Misiunea Simplex este aceea de a oferi clienţilor soluţiile din domeniul instalaţiilor conform nevoilor sale.

Jobul ți se potrivește dacă:

  • Ai înclinaţie spre domeniul tehnic (studiiile superioare sunt un avantaj);
  • Ești dornic de a lucra într-o echipă unită şi tânără;
  • Ai experientă în vânzări (constituie avantaj);
  • Ai bune abilităţi de comunicare și negociere;
  • Ești o persoană responsabilă, cu iniţiativă, sociabilă, orientată către obţinerea de rezultate și ești implicat în dobândirea rapidă a cunoștințelor despre produsele noastre;
  • Ești posesor de permis categoria B si atras de un job activ, pe teren (aproximativ 80% din timp).

Descrierea jobului

Responsabilitățile colegului nostru:

  • Menţinerea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii actuali (instalatori persoane fizice sau firme de instalații) prin vizite periodice la sediul social al acestora sau pe şantierele unde îşi desfașoară activitatea;
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Propunerea și ofertarea soluţiei tehnice potrivite în funcţie de cerinţele din şantier;
  • Creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor termo, hidro, climatizare, ventilaţie şi obiecte sanitare prin mijloace de vânzare consultativă;
  • Colaborarea strânsă cu întreaga echipă;
  • Negocierea, semnarea şi urmărirea contractelor cu clienții;

Descrierea companiei

Legenda Companiei
Simplex este o companie specializată în comercializarea produselor termo, hidro, climatizare & ventilare, obiecte sanitare și instalații. Primii pași au fost realizați de către colegii noștrii din Republica Moldova care au pus bazele unei afaceri de succes. Până în prezent, pe harta Republicii Moldova am însemnat trei filiale de succes, în timp ce în Romania a fost fondată cu doi ani în urmă prima filiala Simplex.
Ne dorim o echipă compactă cu care să putem duce mai departe planul nostru de dezvoltare.

Alături de Simplex, vei reuși să contruiești o carieră de succes!
Dacă ți-am stârnit interesul și vrei să ne cunoaștem, aplică acum!
Vor fi selectați candidații care s-au documentat în prealabil despre activitatea companiei noastre și despre domeniul nostru de interes.

Ne găsești pe Șos.Chitilei 196 - 198, sector 1, dar și pe:
→ www.simplex.ro
→ https://www.facebook.com/simplexro/
→ https://www.youtube.com/watch?v=szQ-HqVey-8&t=2s

Expirat
Account Manager  -  SIMPLEX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles