check_circle

Job verificat

|Publicat 11 Feb 2019 | Reactualizat 13 Mar 2019 | Expiră 14 Mar 2019

ACCOUNT MANAGER

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana organizata, analitica, invata rapid, are abilitati de negociere, este capabila sa managerieze stresul, este pasionat/a de IT si Marketing Online (experienta reprezinta avantaj), stapaneste pachetul Office (word si excel), are posibilitatea si deschiderea de a merge la intalniri/conferinte in afara Romaniei, este o persoana comunicativa, sociala, vorbeste la perfectie limba engleza dar totodata este si o persoana prezentabila ce stie sa isi atinga targetul si sa prezinte rapoarte de activitate si nu in ultimul rand este o persoana pozitiva si plina de energie.

Descrierea jobului

Printre responsabilitatile principale amintim:

-incheierea de contracte cu noi parteneri;
-negociere deal-uri;
-aranjare oferte pe website-urile companiei;
-raportarea erorilor descoperite la platforme sau parteneriate;
-intermedierea semnarii de contracte noi sau renegocieri;
-analiza performantei si crearea de rapoarte;
-optimizarea ofertelor;
-analiza incasarilor deal-urilor proprii;
(persoana va avea parte de un program de training in primele 2 saptamani - platit de catre companie)

Beneficii:
-colectiv tanar
-salariu atractiv
-echipamente moderne
-lucrul cu experti de top din domeniul marketingului online
-posibilitati de avansare si castiguri pe masura implicarii

We are a fast growing lead generation company with headquarters in Bucharest and a portfolio of international clients, having earned a good reputation within the industries we are working in.

Expirat
ACCOUNT MANAGER  -  EXTREMOO MARKETING SRL