Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Account Manager Sincron

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienţă relevantă în vânzări directe (vânzarea de soluţii în domeniul resurselor umane reprezintă un avantaj);
- Excelente abilităţi de comunicare şi negociere;
- Studii superioare în curs sau terminate;
- Cunoaşterea pieţei de soluţii IT reprezinta un avantaj;
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienţi;
- Vânzarea soft-ului de recrutare SINCRON;
- Cercetarea permanentă a pieţei pentru identificarea de noi oportunităţi;
- Negocierea condiţiilor contractuale şi elaborarea propunerilor de contract;
- Menţinerea unei relaţii strânse cu clienţii.

Beneficii:
- Posibilitatea de dezvoltare personala in cadrul unei echipe dinamice;
- Oportunitati de avansare;
- Evaluare profesionala la 6 luni;
- Pachet salarial atractiv, schema de comisionare trimestriala;
- Masina, laptop, telefon de firma.

SincronHR este numele companiei independente rezultate prin autonomizarea activitatilor specifice si rebrandingul diviziei de software de recrutare a Senior Software in iulie 2007. Decizia continuarii operatiunilor sub forma unei companii independente a survenit ca o consecinta a dezvoltarii si consolidarii diviziei si pentru o comunicare mai eficienta in piata de HR a competentelor specifice. SincronHR ofera pietei romanesti cel mai bine vandut software dedicat managementului proceselor de recrutare: „Sincron - software de recrutare”. SincronHR beneficiaza de o vasta experienta bazata pe infrastructura si procedurile de lucru acumulate in crearea si implementarea de aplicatii informatice pentru managementul afacerilor. Sincron se bazeaza pe o platforma tehnologica avansata, ce propune modalitati de licentiere revolutionare, versatile, bazate pe viitoarele standarde ale platformelor web-based de tip SAAS (Software As A Service).
Mai multe detalii pe www.sincronhr.ro

Expirat
Account Manager Sincron  -  SincronHR