Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 25 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Account manager - reseller market

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzarea de produse de birotica-papetarie sau experienta in vanzarea de produse non-food / servicii
Persoana comunicativa si foarte ambitioasa
Cunostinte bune de operare PC
Permis de conducere cat. B
Disponibilitate pentru deplasari in tara

Descrierea jobului

Prospecteaza continuu piata( Bucuresti si alte orase mari din tara) in vederea identificarii de potentiali clienti ( firme care vor redistribui produsele Vector International)
Urmareste cresterea portofoliului de clienti si mentinerea clientilor deja castigati
Realizeaza oferte de pret, consilieaza clientii in alegerea celor mai bune solutii, urmareste derularea contractelor
Raporteaza constant evolutia vanzarilor

Beneficii:
Salariu fix motivant + bonuri de masa + comision in functie de vanzarile realizate
Suport pentru obtinerea unor rezultate excelente: indrumare si training, materiale de promovare - catalog de produse si mostre, toate dotarile de birou necesare comunicarii cu clientul, masina.

VECTOR INTERNATIONAL importa si distribuie produse de birotica si papetarie.
In cei 11 ani de activitate am reusit sa dezvoltam un portofoliu de peste 5000 de produse, importate direct de la prestigiosi producatori si furnizori din intreaga lume.
Suntem o societate certificata ISO 9001:2000, un partener viabil si competent pentru oricare dintre clientii nostri.

www.vectorinternational.ro

Expirat
Account manager - reseller market  -  Vector International SRL