Publicat 25 Aug 2008 | Reactualizat 16 Sep 2008 | Expiră 25 Sep 2008

ACCOUNT MANAGER - Reprezentant de vanzari software/telecomunicatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare economice sau tehnice
Abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de organizare si management al timpului
Proactivitate si spirit de echipa
Limba engleza, respectiv germana reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Descoperire oportunitati de afaceri pe parte de software
Mentinere, dezvoltare oportunitati de afaceri
Preluare şi tratare cu maximă operativitate a solicitărilor de ofertă ale clienţilor
Negociere si vanzare produse software
Preluare comenzi
Analize periodice privind cifra de afaceri, volumul vanzarilor, etc

Oferta (bonusuri, beneficii):

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
Mediu de lucru motivant
Posibilitate de perfectionare prin cursuri interne si externe
Oportunitati de dezvoltare a carierei
Programe atractive de facilitati

Descrierea companiei

FURNIZOR DE SOLUTII&TEHNOLOGII IT
- Distribuie calculatoare si periferice la nivel national
- Ofera Solutii IT&C complete si complexe
- Dezvolta aplicatii si produse software pentru piata interna si externa

Expirat
ACCOUNT MANAGER - Reprezentant de vanzari software/telecomunicatii  -  LASTING System