Publicat 13 Aug 2008 | Reactualizat 11 Sep 2008 | Expiră 13 Sep 2008

Account Manager Neamt

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Studii superioare, preferabil tehnice sau economice
•Experienta anterioara in vanzari directe, Business to Business
•Orientat catre rezultate
•Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala
•Abilitati de lucru in echipa
•Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Face parte din Departamentul vanzari si se subordoneaza Directorului de Vanzari. Principalele atributii sunt:

•prospectarea proactiva a pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei
•stabilirea de contacte cu clientii potentiali
•elaborarea ofertelor si prezentarea acestora in fata clientilor potentiali
•elaborarea rapoartelor periodice privind situatia prospectilor si a clientilor
•realizarea planului de vanzari

Oferta:

•Pachet salarial motivant
•Un mediu de lucru excelent
•Telefon, masina, laptop
•Bonusuri in functie de performante

Importator si distribuitor al produselor Xerox, cu vanzari directe si puncte de lucru in toate judetele Moldovei. 15 ani experienta in domeniu.

Expirat
Account Manager Neamt  -  Comservice Company