Publicat 11 Feb 2021 | Expiră 14 Mar 2021

Account Manager - limba franceză

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne mărim echipa!

Având o experiență de peste 8 ani în domeniul leasingului de personal, serviciu oferit cu precădere clienților din Franța, reușim să ne poziționăm ca un partener de încredere pentru toți clienții nostri.

Dacă ești vorbitor/vorbitoare de limba franceză și poți fi activ/ă în identificarea clienților și a nevoilor acestora te așteptăm în echipa noastră.

Cerințe:
*Cunoașterea limbii franceze (comunicare scrisă și orală) la nivel avansat
*Competențe foarte bune în negociere
*Proactivitate și implicare
*Capacitatea de a lucra atât individual cât și în echipă
*Experiență de minim 3 ani în vânzări și relaționare B2B

Descrierea jobului

Descriere job:

*Căutarea activă a potențialilor clienți (companii din industrie, constructii sau turism)
*Contactarea clienților
*Stabilirea unui parteneriat (ofertare, semnare acord cadru etc)
*Stabilirea exactă a nevoilor de recrutare
*Gestionarea contului de client ulterior semnării unui contract
*Menținerea relației între celelalte departamente ale societății noastre și clientul utilizator

Beneficii:
*Lucru într-un mediu dinamic
*Posibilități de dezvoltare personală și profesională
*Pachet de beneficii stabilit în urma interviului

Crezi că ești persoana pe care o căutăm?

PERFECT!
Aplică și hai să ne cunoaștem în cadrul unui interviu.

LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă temporară în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: A0000686/24.02.2016

Expirat
Account Manager - limba franceză  -  SC Lucrez in Europa SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles