Publicat 05 Mar 2019 | Reactualizat 26 Mar 2019 | Expiră 04 Apr 2019

Account Manager ITALY - 700 euro Net + bonus

50 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba italiană

Candidatul ideal

Ne dorim de la tine sa fii o persoana motivata, dinamica, proactiva, sa privesti proiectele ca pe o provocare, sa stii sa comunci eficient, sa negociezi si sa cunosti limba italiana la un nivel avansat (scris si vorbit)

Descrierea jobului

Cum arata o zi de lucru la noi?

Vei fi responsabil/responsabila in administrarea si gestionarea portofoliului de clienti desemnati si vei asigura o buna desfasurare a relatiilor cu acestia.

Cum te primim?

  • Cu bratele deschise
  • Cu un mediu de lucru placut si dinamic
  • Intr-o locatie excelenta
  • Cu un salariu fix de 700 Euro - Net
  • Cu bonus din vanzari foarte motivant
  • Cu programe de training in care te invatam tot ce trebuie sa stii
Ce zici, te-am convins?
Daca da, aplica acum!
Te asteptam in echipa noastra!

Cronos Ares Partners is a company located in Bucharest, in partnership with market’s leader brand 24Option.com

Account Manager ITALY - 700 euro Net + bonus  -  Cronos Ares Partners