Publicat 23 Mai 2018 | Reactualizat 20 Iun 2018 | Expiră 22 Iun 2018

Account Manager ITALY - until 1300 euro Net

50 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba italiana
  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- Persoana dinamica;
- Serioasa;
- Motivata;
- Dornica de a progresa;
- Tehnici de vanzare.

Descrierea jobului

CRONOS ARES PARTNERS BUCHAREST OFFERS Until 1300 EURO NET + BONUSES, depending from expertise and capability

Cronos Ares Parteners este o companie de Call Center care a deschis recent sediul in Bucuresti si este in cautare de Account Manageri. Daca ai experienta de minim un an pe o pozitie similara si ai cunostinte solide de limba italiana (scris si vorbit) esti candidatul ideal. Angajatii vor fi responsabili in administrarea si gestionarea portofoliului de clienti desemnati, asigurand o buna desfasurare a relatiilor cu acestia. Se cer: comunicare, negociere, experienta de cel putin 1 an ca si Account Manager in Vanzari/Operatiuni financiare/Recuperari Credite/Call Center.

Salariul de baza - pana la 1300 euro, plus bonusuri mari.

Cronos Ares Partners-is a company that currently is opening new branch in Bucharest in partnership with market’s leader brand 24Option.com

Account Manager ITALY - until 1300 euro Net  -  Cronos Ares Partners