Publicat 19 Aug 2008 | Reactualizat 16 Sep 2008 | Expiră 18 Sep 2008

Account Manager (IT Sales)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate (profilul economic/comercial constituie un avantaj)
Experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minim 2 ani)
Experienta in vanzarea de solutii IT
Bune abilitati de operare PC
Permis de conducere cat. B
Initiativa, flexibilitate, orientare spre rezultate
Excelente abilitati de comunicare si negociere

Descrierea jobului

Cunosti piata de securitate IT?
Ai experienta in vanzari IT?

Daca raspunsul tau este DA la aceste intrebari atunci asteptam CV-ul tau!

Responsabilitatile tale sunt urmatoarele:
-prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti
-stabilirea de contacte cu clientii potentiali
-prezentarea produselor firmei
-elaborarea ofertelor si prezentarea acestora in fata clientilor potentiali
-realizarea target-lui de vanzari
-elaborarea de rapoarte de vanzari scrise lunare si anuale si le prezentarea lor echipei manageriale
-participarea la implementarea strategiilor de marketing
ale companiei

Oferta (bonusuri, beneficii):

-Pachet salarial motivant, corelat cu rezultatele
-Training de specialitate
-Avantaje complementare
-Posibilitati de dezvoltare profesionala

Companie specializata în solutii integrate de securitate IT, WAN, Wi-Fi. Pentru detalii, vizitati www.netsafesolutions.ro

Expirat
Account Manager (IT Sales)  -  NETSAFE SOLUTIONS SRL