Publicat 29 Oct 2008 | Reactualizat 27 Nov 2008 | Expiră 29 Nov 2008

ACCOUNT MANAGER - GAMA ELECTRICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii Superioare Tehnice
-Experienta in vanzarea echipamentelor Electrice, min.1,5 ani
-Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
-Dinamism, interes pentru deplasari
-Cunostinte operare PC (Word, Excel)

Descrierea jobului

- Vinde produse si echipamente Romstal din gama electrice conforma target-ului lunar
- Asigura consultanta tehnica clientilor Romstal, persoane fizice si juridice
- Prezinta si discuta oferta tehnica specifica
- Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
- Intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice-sanitare si servicii la standarde de calitate.

Expirat
ACCOUNT MANAGER - GAMA ELECTRICE  -  ROMSTAL IMEX