Publicat 21 Oct 2008 | Reactualizat 19 Nov 2008 | Expiră 21 Nov 2008

ACCOUNT MANAGER - Departamentul Operatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in domeniile transporturi sau tehnic;
- minim doi ani experienta in unul din domeniile in care si-a obtinut specializarea;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- experienta in relationarea cu clientii, capacitate buna de relationare, mediere, negociere
- prezenta agreabila, echilibru emotional, stapanire de sine, rezistenta la stres si program prelungit;
- capacitate de previzionare, de solutionare optima a problemelor, initiativa, vigoare, responsabilitate, intuitie, capacitatea de analiza, rapiditate si corectitudine in decizii;
- permis de conducere – categoria B;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Postul este in Administratia Centrala a Companiei, in cadrul Departamentului Operatii si presupune ca principale responsabilitati:
- mentinerea permanenta a contactului cu clientii pe activitatea de transport valori, fiind interfata Companiei in relatia cu beneficiarii;
- implementarea noilor beneficiari, monitorizarea zilnica a activitatii acestora si oferirea de suport specializat pe linie de transport valori;
- coordonarea, indrumarea, monitorizarea si controlul activitatii pe linie de transport valori a Regiunilor G4S Cash Services;
- asigurarea transmiterii operative si corecte catre personalul din subordine a dispozitiilor Directorului Operatii
- analiza permanenta a modului de intocmire al rutelor Regiunilor G4S Cash Services, propunand solutii de optimizare;
- propunerea de masuri corective de imbunatatire si eficientizare a activitatii;
- colaborarerea cu Managerii de Proiect in relatia lor cu clentii arondati;

BENEFICII:
- salariu atractiv, corelat cu nivelul de experienta;
- tichete de masa (conform zilelor lucratoare);
- card de asigurari suplimentare de sanatate;
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- oportunitatea de a munci intr-o companie internationala, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Candidatii sunt rugati sa-si declare asteptarile salariale!

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate. In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, oferind servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 4000 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 26 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a.

Expirat
ACCOUNT MANAGER - Departamentul Operatii  -  G4S CASH SERVICES