Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Nov 2008

Account Manager - Departament Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzari servicii financiare;
Persoana dinamica, cu initiativa, flexibila;
Cunostinte si contacte personale in companii - potentiali parteneri;
Experienta in intretinerea relatiilor cu clientii;
Disponibilitate pentru program prelungit.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Dezvoltarea portofoliului de clienti;
Intretinerea relatiilor cu clientii;
Urmarirea procesului post-vanzare;
Participa la stabilirea tintelor si obiectivelor in departament;
Recomanda, implementeaza, si administreaza politicile si procedurile pentru intensificarea operatiunilor de vanzare;
Analizeaza si evalueaza eficienta vanzarilor, metodele, costurile, si rezultatele;
Raporteaza catre superiori.

Beneficii:

Pachet motivational bazat pe eficienta vanzarii;
Posibilitatea avansarii intr-un mediu competitional.

Compania Top Factoring, parte a unui important grup financiar britanic, este specializata in serviciile de colectare a creantelor neincasate.

Ritmul de dezvoltare ne plaseaza in acest moment intre liderii de pe piata de specialitate.

Pentru a aplica la acest job, va rugam sa ne trimiteti CV si scrisoare de intentie pe adresa de e-mail: jobs@topfactoring.ro

Expirat
Account Manager - Departament Vanzari  -  Top Factoring

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles