Publicat 13 Ian 2019 | Expiră 13 Feb 2019

Account Manager, Business development

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam oameni entuziasti, onesti, ambitiosi, cu bune abilitati de comunicare sau dornici de a se dezvolta profesional si personal.

Daca esti o persoana comunicativa, careia ii place sa se implice in ceea ce face si care isi doreste sa isi dezvolte cariera in domeniul Vanzarilor sau a Relatiilor cu Clientii, te rugam sa aplici pentru a putea programa un interviu in care sa te putem cunoaste. Constituie un avantaj o exprimare corecta si ingrijita, atat in limba romana, dar si engleza, precum si capacitatea de a invata rapid despre produsele oferite.

Descrierea jobului

Pregatesti oferte și prezentări pentru clienți potențiali și reînnoiți;
Participi la intalniri cu clienți activi sau potențiali;
Negociezi contracte si incheierea de polite asigurari de sanatate;

IQ Med este principalul specialist in asigurari de sanatate private, in special cu acoperire internationala, reprezentand in Romania liderii mondiali in domeniu.

Profilul de clientilor IQ Med este format din elita societatii din Romania:
Antreprenori, directori generali, artisti, persoane publice, profesionisti in diferite domenii;
Intreprinderi mici si mijlocii, Corporatii.

Expirat
Account Manager, Business development  -  IQMED Asigurari Sanatate SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles