Publicat 28 Oct 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Account Executive

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim 3 luni experienta in publicitate in departamentul Client Service
- Abilitati de lucru pe computer
- Fluenta in lb engleza
- Flexibilitate si adaptabilitate
- Tenacitate in atingerea obiectivelor
- Spirit de echipa

Descrierea jobului

- Analizeaza cererile clientilor impreuna cu echipa din care face parte
- Realizeaza briefurile interne de creatie, productie
- Mentine relatia cu departamentele interne in toate procesele (creatie, productie, media)
- Pregateste intilnirile cu clientii si asigura corespondenta specifica
- Realizeaza rapoarte saptamanale de activitate (interne si catre client)

Descrierea companiei

Agentie publicitate full-service

Expirat
Account Executive  -  BMP Advertising

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles