Publicat 19 Oct 2008 | Expiră 19 Nov 2008

ACCOUNT EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta relevanta in domeniul vanzarilor sau in domeniul productiei publicitare
- studii superioare
- cunostinte de limba engleza (alta limba constituie avantaj)
- permis de conducere categoria B
- bune abilitati de operare PC
- comportament profesionist
- capacitatea de a invata repede si de a se adapta la situatii noi
- initiativa si creativitate in gasirea solutiilor
- optimism si dinamism, dorinta de autodepasire
- bune abilitati de comunicare si negociere
- mentinerea unei relatii cat mai bune si mai apropiate cu clientul
- promovarea unui spirit atat competitiv, cat si colegial in interiorul departamentului si al organizatiei

Descrierea jobului

Initierea,mentinerea si dezvoltarea continua a relatiilor cu clientii;
Incheierea contractelor de publicitate cu clienti - urmarirea derularii acestora
Elaborarea programului de vanzari - realizarea targetului stabilit
- prezentarea si promovarea ofertei de produse si servicii potentialilor parteneri de afaceri
- evaluarea necesitatilor clientilor si consilierea acestora in vederea alegerii solutiilor optime
- conceperea, negocierea si incheierea contractelor
- supervizarea derularii proiectului (respectarea calitatii cerute de client si a termenului de livrare) prin continua colaborare cu departamentul de productie al companiei
- incasarea prin toate mijloacele de plata a contravalorii produsului vandut
- prospectarea pietei pentru identificarea noilor oportunitati de afaceri si documentarea continua in domeniul productiei de materiale publicitare
- elaborarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti
- contribuirea cu noi idei la imbunatatirea politicilor si tehnilor de marketing si vanzari

Descrierea companiei

Agentie de Publicitate - Productie Publicitara

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE  -  INFINITY ADVERTISING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles