Publicat 10 Oct 2008 | Reactualizat 08 Nov 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Account Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de min 1 an pe acelasi post sau intr-un post similar
Absolvent studii superioare
Cunostinte de limba engleza – avansat
Cunostinte avansate de operare PC
Abilitati de comunicare
Persoana dinamica, organizata, responsabila, analitica

Descrierea jobului

prospectare piata
* promovare & vanzare directa si indirecta servicii firma
* participare activa in conturarea si implementarea strategiilor/planului de vanzari
* permanenta cercetare a pietei si propunerea masurilor corespunzatoare administrare si dezvoltare relatii clienti proprii
* extindere si administrare baza de clienti
Responsabilitati:
* supervizare campanii de Marketing
* ofertare, negociere si incheiere contracte clienti
* preluare si adiministrare comenzi clienti personali si de portofoliu ai firmei
* asumarea de sarcini administrative atunci cand este necesar

Beneficii:
Pachet salarial deosebit de atractiv
Posibilitati de promovare, cariera profesionala

Compania Asined este lider pe piata in industria bancara pentru confectionarea sacilor de transport valori si reprezentant al companiei multinationale Orfix pentru Romania. Compania isi deruleaza activitatea din 1991 activeaza pe piata confectiilor de textile industriale si productie mase plastice si are implementat un sistem integrat pe calitate. Lucreaza pentru Dacia Renault, BRD GSG, BCR, etc

Expirat
Account Executive  -  SC ASINED PRODUCT IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles