Publicat 29 Sep 2008 | Reactualizat 27 Oct 2008 | Expiră 30 Oct 2008

Account Executive

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
- Cunostinte avansate PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Organizare, planificare si control, orientare catre client
- Abilitati de comunicare si de persuasiune

Descrierea jobului

- intocmeste si transmite clientilor rapoarte si monitorizari de campanie
- stabileste si intretine relatia cu clientii
- urmareste derularea contractelor
- asigura rezolvarea situatiilor neprevazute
- promoveaza imaginea companiei
- sustine departamentul de vanzari in activitatile zilnice

Cel mai mare furnizor de servicii online din Romania, membru al grupului american de investitii New Century Holdings.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Account Executive  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles