Publicat 27 Aug 2008 | Reactualizat 25 Sep 2008 | Expiră 27 Sep 2008

account executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (Marketing/Comert)
Experienta de min 3 ani in vanzari servicii/produse publicitare intr-o agentie de publicitate
Abilitati de comunicare si negociere.
Orientare catre client.
Capacitate de organizare si planificare.
Cunoasterea limbii engleze
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Mentine si dezvolta relatiile cu clientii.
Identifica potentiali clienti.
Planifica, organizeaza si controleaza activitatile specifice.
Redacteaza ofertele tehnico-economice.
Negocieaza si urmareste derularea contractelor.
Relationeaza cu celelalte departamente. (QM,Price,Dtp, media)

Oferta (bonusuri, beneficii)
mediu de lucru profesionist
Carte de munca
asigurare medicala privata
telefon mobil
alte beneficii in functie de performante

Descrierea companiei

ag de publicitate full service, din 1999.
detalii pe: www.imediaadvertising.ro

Expirat
account executive  -  imedia advertising