Publicat 15 Aug 2008 | Reactualizat 13 Sep 2008 | Expiră 15 Sep 2008

ACCOUNT EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj)
Experienta min 2 ani in vanzari
Experienta in publicitate reprezinta un mare avantaj,
Abilitati de comunicare si negociere,
Orientare catre client si catre rezultate,
Capacitate de organizare si planificare,
Capabil de a intra in bune relatii cu decidenti de la clienti importanti
Carnet conducere B
Operare PC

Descrierea jobului

Identifica si contacteaza clienti noi,
Prospecteaza piata,
Redacteaza si prezinta oferta tehnico-economica de produse si servicii,
Negociaza si incheie contracte,
Urmareste realizarea contractelor (livrarea produselor - incasarea banilor),
Tine legatura cu clientii din portofoliu
Intocmeste periodic rapoarte de activitate,
Raspunde pentru realizarea obiectivelor lunare si anuale

Beneficii:
Pachet de angajare atractiv (salariu fix + comision vanzari), functie de realizari
Mediu de lucru profesionist
Conditii de munca bune
La atingerea obiectivului de vanzari auto de serviciu + telefon mobil
Contract de munca
Excelente oportunitati de dezvoltare a carierei
Sediu in locatie centrala

Companie productie publicitara cu experienta 11 ani in domeniu

Productie odorizante auto personalizate, autocolante publicitare, etichete volumetrice, cadouri promotionale, tiparituri.
Servicii de serigrafie, cutter-plotter, tipar digital, tampografie, termotransfer.

Detalii www.primagraph.ro

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE  -  PRIMA GRAPH SA