Publicat 23 Iul 2008 | Reactualizat 21 Aug 2008 | Expiră 23 Aug 2008

Account Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent(a) studii superioare sau student in ultimul an.
Experienta min.1- 2 ani intr-un post similar.

Persoana orientata catre rezultate.

Valori inalte ale abilitatilor:

- de organizare,
- de comunicare,
- de convingere si
- de negociere.

Persoana empatica, deschisa, competenta si perseverenta, cu o deosebita capacitate de sinteza si de analiza a informatiilor.

Cunostinte de limba engleza – avansat
Cunostinte avansate de operare PC

Descrierea jobului

Pregateste, organizeaza si participa la prezentarile companiei, seminarii, targuri, expozitii; participa la planificarea si desfasurarea actiunilor.
Pregateste si distribuie materiale de marketing si informatii pentru clientii companiei.
Pregateste si efectueaza studiul concurentei.
Este responsabil pentru executia rapoartelor conform cerintelor de calitate si timp.
Promovare & vanzare directa
Participare activa in conturarea si implementarea strategiilor/planului de vanzari
Permanenta cercetare a pietei si propunerea masurilor corespunzatoare administrare si dezvoltare relatii clienti proprii
Extindere si administrare baza de clienti
Supervizare campanii de Marketing
Ofertare, negociere si incheiere contracte clienti
Preluare si adiministrare comenzi clienti personali si de portofoliu ai firmei
Asumarea de sarcini administrative atunci cand este necesar

Asined este lider pe piata sacilor de transport valori, huse confectii de lux. Printre clientii nostrii : BRDGSG, Banca Transilvania, Levintza, IDSARRIERI. De asemenea lucram pentru industria auto DACIA RENAULT, Caile Ferate. Compania detine in plus o sectie de mase plastice unde produce sigilii pentru sacii de transport valori, dibluri.
Anul acesta avem in plan dezvoltarea de new-bussine-uri pentru care vrem sa marim colectivul companiei.
Va invitam sa faceti parte din familia noasta!

Expirat
Account Executive  -  Asined Product Impex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles