Publicat 14 Iul 2008 | Expiră 14 Aug 2008

Account Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ca sa faci parte din echipa noastra ideal ar fi: sa vrei sa faci mai bine ceea ce se face deja; sa intelegi atat clientul cat si mediul in care acesta isi desfasoara activitatea; sa-ti respecti promisiunile si sa pui suflet in ceea ce faci; sa aspiri la mai mult, la mai bine; sa fii interesat de domeniul “email marketing”; sa detii un permis conducere categoria B.

Cautam:

Principii de comunicare si publicitate
Excelente abilitati prezentare
Cunostinte de statistica
Experienta in marketing online
Persoana organizata / dinamica
Capacitate de invatare rapida si flexibiliate
Pasiune pentru email marketing
Bune cunostinte de limba engleza scris/citit

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Realizarea strategiilor de marketing / comunicare / loializare
Propune metode de loializare si analizeaza permanent realatia dintre agentie / client
Realizarea rapoartelor cu privire la evolutia unei campanii
Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora

Beneficii:

salariu motivant
bonusuri / oportunitati ( colegii tai stiu )
concediu / team building ( vii doar cu bagajul … de restu ne ocupam noi )
training ( conferinte / seminarii )
laptop ( tu alegi brandul )
telefon ( 0727 ### ##72 la sfarsit, cu 71,70,69,68,67,66,65,64 sunt colegii tai )

Asa ca daca tu crezi ca ne potrivim si vrei sa ne cunosti, trimite-ne un email la cariere@quovabiz.com.

Quo Vabiz ( www.quovabiz.com ) este singura companie specializata in solutii de email marketing, direct mail si consultanta creativa, dedicata sa dezvolte o platforma software echipata cu o tehnologie de expediere/raportare unica si capabila sa faca fata celor mai mari provocari in mediul online.

Expirat
Account Executive  -  Quo Vabiz Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles