Publicat 23 Iun 2008 | Reactualizat 22 Iul 2008 | Expiră 24 Iul 2008

Account Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bine organizat;
- atentie sporita la detalii;
- studiile universitare finalizate in marketing si/sau publicitate constituie avantaj;
- experienta intr-o pozitie similara;
- abilitati de comunicare;
- atitudine pozitiva, initiativa, persoana deschisa;
- capacitate de lucru cu mai multe proiecte simultan;
- cunostinte de utilizare PC: MS Office, Outlook, Internet, linux
- permis conducere categoria B
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu sau/si avansat

Descrierea jobului

- emiterea de oferte comerciale / supravegerea derularii contractelor existente si a bugetelor
- experienta in media planing reprezinta avantaj
- urmarirea termenelor de executie si predarea tuturor proiectelor in termenele stabilite;
- intretinerea bazelor de date si raportare;
Beneficii:
- pachet salarial motivant (se stabileşte in funcţie de performantele proprii)
- posibilitati pentru dezvoltare profesionala

Esti in cautarea unui loc de munca lipsit de monotonie si a unui grup nou de prieteni?
High –Lights (agentie de publicitate TTL) iti ofera solutia, iti cerem doar sa fii serioas(a), punctual(a), ambitioas(a) si dispus(a) sa inveti in fiecare zi ceva nou.

Expirat
Account Executive  -  High-Lights Media SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles