Publicat 23 Iun 2008 | Reactualizat 22 Iul 2008 | Expiră 24 Iul 2008

ACCOUNT EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student/ masterand/ absolvent de ASE/ Comunicare
Experienta de un an in marketing/ comunicare
Creativitate
Engleza
Word, Excel
Capacitatea de a invata repede
Abilitati de comunicare foarte bune
Dinamism, ambitie, eficienta
Capacitate de a lucra sub stres

Reprezinta avantaje :
Experienta in marketing direct
Experienta in marketing online
Cunostinte de baze de date
Microsoft Access
O a doua limba straina

Descrierea jobului

Administrarea relatiei cu clientii
Administrarea relatiei cu departamentele firmei
Strategie si planning de marketing direct
Conceperea si dezvoltarea de proiecte de marketing direct

Oferta (bonusuri, beneficii):

Crestere profesionala accelerata prin coaching intensiv
Pachet de beneficii interesant

Cel mai mare grup de marketing direct din Romania, cu afaceri de 6.5 milioane de euro in 2007, cu un portofoliu bogat de clienti in Romania si Europa

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE  -  Hit Mail Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles