Publicat 28 Mai 2008 | Reactualizat 01 Iun 2008 | Expiră 28 Iun 2008

ACCOUNT EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii: Comunicare / Marketing / Publicitate, in curs sau finalizate
Experienta: nu este obligatorie dar candidatul tb sa dovedeasca responsabilitate fata de atributiile de serviciu
Profil: persoana serioasa, inteligenta, care isi doreste dezvoltarea unei cariere in domeniul comunicarii
Este necesara disponibilitatea pt deplasari in teritoriu

Descrierea jobului

Gestionarea proiectelor periodice pentru clientii agentiei
- realizeaza, cu suport din partea managerului, prezentarea, bugetul si timingul de implementare pentru fiecare proiect in parte
- coordoneaza pregatirea, implementarea si supervizarea in teren a proiectului
- raporteaza catre client si realizeaza, cu suportul managerului, evaluarea evenimentelor si campaniilor realizate
*in general, campaniile includ: promotie cu premii, eveniment indoor sau outdoor (de cele mai multe ori concerte), promovare BTL & ATL
**uneori, campaniile includ si o componenta de PR: pt jurnalisti / autoritati / mediu de afaceri
Posibilitati de avansare:
In functie de prestatia in cadrul agentiei, avansarea pe o pozitie superioara poate interveni dupa 1-6 luni.
Pachet salarial:
- carte de munca
- salariu fix, negociat
- bonus bianual pe baza punctajului obtinut la evaluare, pentru indeplinirea obiectivelor pe perioada de 6 luni; evaluarea se realizeaza conform Planului personal de dezvoltare stabilit de comun acord la inceperea activitatii in agentie
- tel & decont transport pentru activitatile necesare in cadrul agentiei
- abonament Medicover

Descrierea companiei

Agentie de publicitate cu activitate la nivel national

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE  -  SENS. Atelier de comunicare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles