Publicat 14 Mar 2008 | Reactualizat 16 Mar 2008 | Expiră 17 Mar 2008

Account executive

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- bune cunostinte de marketing si publicitate (ATL/BTL);
- fluent lb engleza, avantaj limba franceza sau germana;
- cunostinte avansate PC - Microsoft office
- aptitudini organizatorice, gandire analitica, abilitati excelente de comunicare, negociere si prezentare in fata clientului;
- fire calma, cu un dezvoltat simt al umorului, buna capacitate de lucru in conditii de stres, dornica de a realiza o cariera in publicitate;

Descrierea jobului

- analizeaza cerintele zilnice ale clientilor impreuna cu echipa din care face parte, realizand brief-urile interne de creatie, productie, media;
- urmareste implementarea proiectelor in mod prompt si eficient, mentinand o buna relatie cu departamentele interne in toate procesele;
- realizeaza rapoarte de activitate saptamanale;
- mentine relatia cu clientii asigurand corespondenta specifica, precum si confidentialitatea proiectelor;
- asigura finalizarea proiectelor conform deadline-urilor, sustine activitatea account manager-ului.

Descrierea companiei

Agentie de publicitate full services

Expirat
Account executive  -  Matrix Advertising SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles