Account Executive

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică, dar în egală măsură analitică, capabilă să gestioneze proiecte și resurse. Ne dorim să vină constant către conducerea executivă cu planuri, idei și strategii de implementare, în ritm cu dinamica proiectelor.

Excelente abilitati de comunicare, relationare interpersonala, atentie pentru detalii, atentie fata de nevoile clientului;
Cunostinte de operare PC (MsOffice, internet);
Capacitati de organizare a activitatii individuale si a unei echipe;
Atitudine etica si dorinta de perfectionare;
Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
Team player si gandire pozitiva;
Experienta in managementul resurselor umane constituie avantaj.

Descrierea jobului

Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti alocati de catre superiorul direct asigurand schimbul informational;
Promoveaza o imagine pozitiva a companiei in relatia cu clientii si colaboratorii acestora;
Raspunde de atingerea targetului saptamanal setat pentru echipele pe care le gestioneaza si a obiectivelor individuale fixate de coordonatorul echipei;
Organizeaza si gestioneaza activitatea echipelor din teren in vederea respectarii cerintelor clientilor;
Ofera suport departamentului de recrutare in limita competentelor sale pentru atingerea targetului si obiectivelor setate de clienti.

Beneficii:
Echipa tanara si pozitiva;
Atmosfera prietenoasa;
Pachet salarial motivant in functie de experienta;
Beneficiile suplimentare pot include telefon, laptop, bonus in functie de performanta;
Posibilitati de promovare si perfectionare.

IDo Ad Publicitate este o companie puternic specializată in managementul resurselor umane in domeniul retail, furnizând servicii precum distribuția directă sau servicii de logistică în magazine. În 25 de ani de existență, am înțeles semnificația muncii de calitate la fiecare nivel de expertiză, relația pe termen lung cu clienții noștri fiind o mărturie a angajamentului IDo Ad față de performanță.

Publicat 3 Aug. 2022 Reactualizat 17 Aug. 2022 Expiră 2 Sept. 2022