ACCOUNT EXECUTIVE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești candidatul perfect dacă ai:

- Cunoștințe solide în limba engleză și franceză (nivel mediu/avansat);
- Experiență în vânzări din domeniul tâmplăriei din aluminiu și PVC (constituie avantaj);
- Abilități de negociere, prezentare, comunicare și relaționare;
- Atenție la detalii și la organizarea timpului;
- Gândire analitică, abilitatea de a lucra la mai multe proiecte în același timp;
- Empatie, entuziasm, simțul responsabilității;
- Cunoștințe solide operare PC: Excel, Word, WinArhi.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale:

- Preluarea cererilor de ofertare;
- Identificarea și oferirea soluțiilor optime;
- Urmărirea tuturor etapelor proiectului, de la proiectare la livrare;
- Dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Prospectarea activă a pieței, căutând oportunităţi de vânzare pentru a contribui la realizarea obiectivelor de vânzări individuale.
- Consilierea clienților și dezvoltarea unor relații de lungă durată.

Ce îți oferim:

- Salariu atractiv;
- Tichete de masă;
- Masa de pranz;
- Transport din Cluj-Napoca în Florești;
- Un mediu excelent de lucru;
- Alte beneficii care vor fi specificate la interviu.

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, aplică aici: careers[at]termoexpress.com

TermoExpress oferă soluții personalizate de tâmplărie termoizolantă și sisteme de umbrire companiilor din domeniul construcțiilor și arhitecturii din Europa.
Suntem în căutarea unui Account Executive care să se ocupe de ofertarea și dezvoltarea parteneriatelor cu clienții companiei.

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos